O násNáš cílInvestiční tipyRealizované projektyProjekty EUKontakt
Investiční tipy
 • Proč investovat do nemovitostí?
  Dlouhodobé přehledy ukazují, že trh s nemovitostmi roste. S dobrou strategií koupě a pronájmu nemovitostí bude Váš majetek přinášet solidní příjem. Přestože se na trhu mohou objevit dočasné výkyvy, v pěti až desetileté perspektivě přinese nemovitost významný zisk. Některé statistiky uvádějí, že značný počet lidí získal své bohatství právě prostřednictvím nemovitostí.

 • Co dělá dobrou investiční nemovitost?
  Je velmi důležité být informován o místním rozvoji a proto je pro Vás rozhodující využít znalostí výborně orientovaného odborníka na nemovitosti, který přispěje k tomu, aby se Vám podařil skutečně dobrý obchod. Je klíčové rozumět místní ekonomice, umět komplexně posoudit demografické změny, rostoucí místní příjmy apod.

 • Jak vybudovat lukrativní portfolio?
  Máte vybranou investiční strategii? Bez této strategie se dočasnými nepříznivými výkyvy trhu necháte ovlivnit k rozhodnutím, která z hlediska Vašeho investičního horizontu nebudou efektivní.
  a. Nastavte si rozumnou investiční strategii a držte se jí i přes krátkodobé změny na trhu.
  b. Zvažte efektivní financování a daňově výhodná řešení.
  c. Starejte se o svůj majetek a zajistěte, aby neležel "ladem".
  d. Buďte flexibilní, ale nekupujte a neprodávejte nemovitosti ve spěchu. Rozumný čas pro držení nemovitosti (investiční horizont) je obvykle nejméně 5 let.
  e. Nejbezpečnější způsob investice je investice do širokého portfolia různých nemovitostí.

  Zřeknutí se odpovědnosti
  Informace na těchto stránkách obsahují mimo jiné sdělení o budoucích očekáváních a strategiích společnosti Enyzone Property Development. Společnost Enyzone Property Development není odpovědná za případnou škodu přímou či nepřímou jakékoliv povahy, která pramení z použití informací zde uvedených. Enyzone Property Development nepřebírá závazek veřejně aktualizovat nebo opravovat tato sdělení. • Stránky vytvořil (c) David Svoboda